• Osłona karnisza – listwa karniszowa XPS

 

Twój dom to Twoje królestwo. Z pewnością zadbałeś o to, aby czuć się w nim komfortowo, oraz dopracowałeś niemal każdy szczegół – od koloru ścian do wygodnej kanapy. Duże okna wpuszczające niezbędne światło także zasługują na elegancką oprawę, dlatego warto zamontować ozdobną listwę karniszową. Osłona karniszaukryje mało efektowną szynę, a zainstalowane w niej oświetlenie LED szykownie podkreśli dekoracyjność zasłon.

  • Parametry

Osłona karnisza XPS


Osłona karnisza XPSto jeden z rodzajów listew karniszowych. Przysłania szare karnisze, ubytki i nierówności na styku ścian i sufitu, nadając pomieszczeniom gustowny wygląd.


W naszym sklepie dostępne są rozmaite kształty maskownic karniszowych – od minimalistycznych, geometrycznych profili po strojne, bogate kompozycje. Cena osłony karnisza przysufitowego zależna jest od jej konstrukcji, skomplikowania i ilości użytych materiałów. Każdy model zawiera także miejsce na oświetlenie LED – możesz zdecydować, czy chcesz z niego skorzystać.


Czym się charakteryzuje osłona karnisza XPS?


Styrodur XPS to inaczej polistyren ekstrudowany. Jest jednolity i gładki, dzięki czemu jest mocniejszy, ale i subtelniejszy od zwykłego styropianu EPS. Profil sztukateryjny jest standardowo biały, ale łatwo można go pomalować na inny kolor.


Osłona karnisza ze styrodurustanowi wyjątkową ozdobę. Postaraliśmy się także, aby jej montaż był prosty i sprawny. Wyróżnia się solidnością, dzięki czemu upiększysz wnętrza domu na lata. Możesz zdecydować się też na sztukaterię elewacyjną, która sprawi, że budynek będzie się prezentować jak dzieło sztuki także z zewnątrz.


Łatwy montaż


Proponowane przez nas osłony są ultralekkie – waga pojedynczej listwy nie przekracza 250 g. Dzięki temu łatwo, a przede wszystkim bezpiecznie zamontujesz ją na suficie. Do każdej maskownicy dołączamy szczegółową instrukcję.


Wysoka trwałość


Dzięki swojej trwałości osłona do karniszaz naszego sklepu ubogaci wnętrze Twojego domu na długi czas. Jest odporna na panujące warunki – odkurzając sufit czy wykonując małe prace remontowe, listwa zostanie na swoim miejscu bez żadnego uszczerbku na strukturze.


Odporność na wilgoć


A co z zimową i letnią wilgocią? Listwa karniszowa XPS białajest na nią całkowicie obojętna. Para wodna jej niestraszna. Maskownica pozostanie sucha i bez skazy – wciąż będzie cieszyć Twoje oko w niezmienionej formie. Chcesz, aby również ściany i sufit były wolne od pleśni i grzybów? Zapewnij swoim oknom dodatkową izolację w postaci ciepłych parapetówz polistyrenu ekstrudowanego. W ten sposób ochronisz domowników przed chłodem, a mury domu przed wiatrem, wilgocią i hałasem.


Osłona do karnisza sufitowego – Twoja własna aranżacja


Zdajemy sobie sprawę, że każde wnętrze jest inne. Niezależnie jednak od tego, czy Twój salon jest biały czy beżowy, stonowanie urządzony czy obfity w dekoracje, listwa karniszowaadekwatnie go dopełni. Wybierz unikatowy wzór profilu, a następnie pomaluj go dowolną farbą wodorozcieńczalną niezawierającą rozpuszczalników (np. akrylową, lateksową lub silikonową). Dzięki temu Twój dom stanie się przytulniejszy.


Stwórz swój własny model listwy


To Ty wiesz najlepiej, jak powinna wyglądać osłona karnisza, aby uświetniała wystrój Twojego salonu. Z przyjemnością wykonamy model na indywidualne zamówienie – w dowolnym kształcie i wymiarze według Twojego pomysłu.


Zamontuj światła LED


Światła LED dają poczucie wykwintności, ocieplają wnętrze i rozjaśniają pomieszczenia po zmroku. Wszystkie nasze projekty listew są specjalnie przystosowane do bezpośredniego montażu standardowego oświetlenia LED. Jeśli więc chcesz oświetlić kaskadę zasłon i przyozdobić pomieszczenie eleganckim dodatkiem, z listwami, które Ci proponujemy, zrobisz to bez większego wysiłku.


Jakie są koszty listwy karniszowej?


Dzięki osłonie do karniszawykończysz pomieszczenia stylowo i niepowtarzalnie. Listwy stanowią wyjątkowe wykończenie, a dzięki nim możesz również zamaskować ewentualne niedoskonałości ścian. Ceny maskownic zaczynają się od 18 zł brutto za 2 m. Dzięki wysokiej jakości i przystępnej cenie wykończysz elegancko i stylowo każde nowe wnętrze oraz odświeżysz pomieszczenie bez wielkich remontów.


Listwa karniszowa XPS dla Ciebie i Twojego domu


Poczuj się w swoim domu jak we własnym królestwie. Uatrakcyjnij go poprzez dodanie nowatorskich detali. Dopasuj dom do siebie – niech stanowi idealne miejsce odpoczynku. Wystarczy mała zmiana, niepozorna dekoracja, aby pomieszczenie zyskało spersonalizowany klimat, a pokój stał się dziełem sztuki.

 

Masz pytania? Koniecznie skontaktuj się z nami! Jesteśmy tutaj dla Ciebie.