• Kontakt

Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 24/7. Kontakt możliwy jest za pośrednictwem strony internetowej i formularza kontaktowego. Z firmą można się skontaktować także przy pomocy elektronicznej skrzynki pocztowej oraz telefonicznie, w zależności od indywidualnych preferencji. Siedziba naszej firmy mieści się w Dzierzążenko 1g, gdzie serdecznie zapraszamy w godzinach otwarcia. Cenimy sobie bezpośredni kontakt z klientem, jednak jesteśmy świadomi tego, że nie zawsze jest to możliwe. Świadczymy usługi na terenie całej Polski i za granicą, dlatego umożliwiliśmy klientom całodobową obsługę różnymi kanałami komunikacji.

Nasi eksperci doradzą Państwu w celu dokonania odpowiedniego zakupu. Udzielą wskazówek odnośnie wyboru produktu, który spełniałby Państwa oczekiwania. Wykorzystując swoje wieloletnie doświadczenie, odpowiedzą na wszystkie pytania, które umożliwią lepsze poznanie naszej oferty i firmy.

Zapraszamy do kontaktu w celu nawiązania współpracy, jak również otrzymania wszystkich niezbędnych informacji odnośnie naszej oferty.

 

Elhare

Jolanta Zając

Dzierzążenko 1g

77-400 Złotów

NIP: 767-144-27-86

Telefon: 67 348 28 91

e-mail: sklep@elhare.pl