• Faseta sufitowa

Ściany i sufity to podstawa Twojego domu. Od nich zależy, czy wnętrze zachęci do spędzenia w nim czasu. Wybierasz kolor, na który je malujesz, wieszasz lampy, przyozdabiasz obrazami tak, abyś czuł się miło i swojsko, siedząc w fotelu i czytając książkę. Przychodzi jednak moment, w którym zarówno Ty, jak i Twój salon czy sypialnia potrzebują zmian i odświeżania. Wtedy zjawiamy się my i nasze fasetyprzysufitowe.


Dlaczego akurat tę ozdobę powinieneś wybrać? Nie będziemy owijać w bawełnę – faseta sufitowato jeden z najciekawszych elementów upiększających wnętrze. Dekoracja ta niedawno wróciła na salony – dlaczego nie miałaby też pojawić się w Twoim domu?

  • Parametry

Czym jest faseta?


Fasetato ozdobny profil sztukateryjny. Dzięki niej wnętrze domu staje się ciekawsze i elegantsze. Wykończy każdy aranż, wzbogacając pomieszczenie o oryginalny i nowatorski detal. Podobnie do listwy karniszowej, z którą bezbłędnie współgra, dodaje pomieszczeniom wyjątkowego charakteru.Faseta przysufitowa – trwała i starannie wykonana sztukateria


Nasze zdobienia wykonujemy z wyjątkowo trwałego i odpornego na uderzenia styroduru, czyli polistyrenu ekstrudowanego. Materiał ten poddaje się całkowitemu recyklingowi, jednak zapewniamy, że ta informacja bardzo długo Ci się nie przyda. Styrodur potowarzyszy Twojemu domowi przez długie lata.


Fasetynie poddają się działaniu wilgoci – tak samo, jak nasze termoizolacyjne ciepłe parapety. Jedną z zalet styroduru jest jego niska podatność na zawilgocenie, dzięki której ściany i sufit pozostają suche i estetyczne.


Innym plusem polistyrenu ekstrudowanego jest jego niska waga. Lekkość fasetyw połączeniu z prostotą montażu sprawi, że uporasz się z zadaniem lotem błyskawicy. A gdybyś potrzebował pomocy, nasza szczegółowa instrukcja z pewnością rozwieje Twoje wątpliwości.Co fasety zrobią dla Twojego domu?


Faseta elewacyjna, która jest składową sztukaterii elewacyjnejudoskonalającej profil budynku, i faseta przysufitowato modne akcenty, dzięki którym Twój dom stanie się miejscem w stylu glamour. Jednak jeśli urządziłeś go minimalistycznie – nic straconego. W naszej ofercie znajdziesz fasetyrzeźbione obficie oraz proste i dyskretne. Postaraliśmy się, abyś – niezależnie od aranżacji – wybrał odpowiednio dopełniający wnętrze gzyms.


Stwórz własny projekt


Jeśli nie zdecydujesz się na żaden z prezentowanych przez nas wzorów, dajemy Ci również możliwość skonstruowania własnego projektu fasety. To proste! Wybierz kształt i rzeźbienie takie, które odpowiedzą Twojej wizji domu. Zmierz pomieszczenie i wyślij nam swoje zlecenie, a my zajmiemy się wykonaniem zdobienia. W razie pytań na każdym etapie śmiało kontaktuj się z nami.


Pomaluj, jak chcesz


Swobodnie pomalujesz swoją sztukaterię farbami wodorozcieńczalnymi (np. akrylową, lateksową lub silikonową). Dopasowując kolor do ścian i sufitu, wnętrze stanie się spójne. Fasetascali każde pomieszczenie z osobna. Zaobserwujesz również, że dzięki niej cały Twój dom stworzy całość i w końcu zyska swój własny, unikatowy charakter.


Zdobądź dodatkową przestrzeń


To jeszcze nie koniec korzyści, które niesie za sobą montaż sztukaterii.Fasety sufitowe sprawdzą się zarówno w dużych rezydencjach, jak i mniejszych mieszkaniach. W tych pierwszych dodadzą wnętrzom fasonu i dostojności. W tych drugich – optycznie powiększą pomieszczenie. Sprawią, że będzie się wydawało dłuższe i wyższe, dzięki czemu nawet niewielki kącik zasłuży na miano pełnoprawnego pokoju.Faseta – dodatek, który zaczaruje każde wnętrze

 

Rozejrzyj się jeszcze raz po swoim domu. Przyjrzyj się kątom ścian, spójrz na styki z sufitem. W tych miejscach może już niedługo pojawić się nietuzinkowy szczegół, który odmieni wystrój całego pomieszczenia i domu. Unikatowy, indywidualny duch oraz przyjemnie familiarna atmosfera to jedne z benefitów, które Cię olśnią. Wystarczy mała rzecz, abyś na nowo poczuł przytulny klimat swojego domu. Zainstaluj więc fasetę i obserwuj, jak Twoje wnętrze zyskuje nowy, lepszy wygląd.