• O nas

Elhare to firma, która wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem, które potwierdza nasze zaangażowanie w realizację każdego projektu. Zajmujemy się produkcją i sprzedażą elementów architektonicznych wykonanych z twardego styropianu, styroduru XPS, wełny mineralnej, nośników do wanien, zaślepek i zatyczek styropianowych i tych z wełny mineralnej, jak również listew oświetleniowych LED i różnego rodzaju sztukaterii zewnętrznej oraz wewnętrznej.

W projektowaniu sztukaterii, jak również zaślepek, nośników i opakowań styropianowych staramy się łączyć klasyczne formy z nowoczesnym wzornictwem, czego efektem mają być produkty charakteryzujące się wysoką jakością produktu oraz wyglądem nawiązujące do obowiązujących współcześnie trendów. Obserwując zmieniające się tendencje w architekturze, jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom rozwiązania będące odpowiedzią na ich potrzeby oraz spełniające ich oczekiwania pod względem estetycznym.

Dlaczego my?

Solidny materiał – stawiamy przede wszystkim na jakość, która ma być potwierdzeniem naszej wiedzy technicznej i troski o dobro klienta. W produkcji sztukaterii, zaślepek zatyczek styropianowych i wełnianych, jak również innych produktów z naszej oferty wykorzystujemy styropian, styrodur XPS i wełnę mineralną. Styropian wyróżnia się wysoką twardością z wypełniaczami o wysokiej sile nacisku 4000 kg/m2 (EPS 250). Następnie, rdzeń jest powlekany masą sztukatorską przygotowaną na bazie żywic polimerowych, co sprawia, iż zyskujemy jeszcze lepsze właściwości ochronne i odpowiednią elastyczność do obróbki.

 

Bogata oferta – baza naszych produktów jest przez nas cały czas budowana. Oznacza to, iż wzbogacamy ofertę o coraz to nowsze produkty i propozycje. Nasi klienci mają możliwość zakupu elementów sztukaterii zewnętrznej i wewnętrznej, listew oświetleniowych i akcesoriów, jak również zaślepek styropianowych, wełnianych, nośników i zabudowy.

 

Indywidualne podejście do każdego klienta – każdy klient to dla nas kolejny etap naszej historii. Cenimy sobie indywidualny kontakt z klientem, który pozwala nam poznać jego potrzeby, oczekiwania i wymagania. Z naszej strony możemy zagwarantować, że dołożymy wszelkich starań, by współpraca była korzystna dla obu stron.