• PODPARAPETNIK P6PA STYROPIANOWY POWLEKANY

Symbol: P6PA/50x120x2000

Podparapetnik styropianowy powlekany

Szerokość (W)
120 mm
Wysokość (H)
50 mm
Długość
2000 mm
113.97
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 5 dni
Cena przesyłki 29
Odbiór osobisty 0
Kurier GLS 29
Kurier GLS pobranie 38
Dostępność 497 szt.
Waga 0.7 kg
EAN 5902280102304

Zamówienie telefoniczne: 515 707 217

Zostaw telefon

PODPARAPETNIK POWLEKANY P6PA

GRUBOŚĆ - 50 mm

SZEROKOŚĆ - 120 mm

DŁUGOŚĆ - 2000 mm

MATERIAŁ - styropian parkingowy EPS-200

WYKOŃCZENIE - specjalistyczna masa sztukatorska

 

Nasze podparapetniki wyprodukowane są z wysokiej jakości styropianu.  Używany przez nas polistyren ekspandowany EPS-200 w procesie produkcji jest wzbogacony wypełniaczami, co zwiększa jego wytrzymałość i twardość a siła nacisku  wynosi 4000 kg/m2.

Podparapetniki standardowo dostępne są w odcinkach 2 mb.

Podparapetniki powlekane można montować wewnątrz jak i na zewnątrz budynków.

Podparapetniki pokryte są maszynowo masą sztukatorską na bazie dyspersji styrenowo-akrylowej z domieszką wypełniaczy mineralnych oraz rozproszonym zbrojeniem z włókien syntetycznych. Używana przez nas masa tworzy na powierzchni jednolitą lekko chropowatą powierzchnię odporną na czynniki atmosferyczne. Masa wykazuje wysoki stopień elastyczności co zapobiega jej pękaniu w trakcie transportu i montażu jak również w okresie ujemnych temperatur.

Tak zabezpieczone podparapetniki idealnie nadają się do wykorzystania jako zewnętrzne elementy architektoniczne. Wybór przez Państwa naszych podparapetników pozwoli na wykończenie elewacji Państwa budynku tak aby miał on indywidualny i niepowtarzalny wygląd, jednocześnie dzięki zastosowaniu tak twardego styropianu oraz masy sztukatorskiej gwarantuje wysoką jakość i trwałość.

Produkowana przez nas sztukateria została poddana badaniu na starzenie materiałów budowlanych. Po wykonaniu testów odpowiadających dziesięcioletniemu okresowi użytkowania sztukateria nie wykazała zmian właściwości początkowych.

Do podparapetników dołączamy szczegółową instrukcję montażu, tak że cały proces będzie dla Państwa łatwy i zrozumiały. Jednocześnie jeśli będą Państwo mieli dodatkowe pytania zawsze chętnie udzielimy wyczerpującej odpowiedzi.

Aby spełnić wymagania każdego z Państwa oferujemy podparapetniki w dowolnym kształcie i wymiarze według indywidualnego projektu. Zapraszamy do kontaktu.

PDF Document

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.