• Listwy oświetleniowe | Listwy przysufitowe LED

Okna w Twoim domu to jeden z najważniejszych elementów. Dają jasność pozwalającą na wykonywanie codziennych czynności. Kiedy zapada zmierzch, funkcję tę przejmują światła. Lampy wiszące czy stojące to nierozłączna część wyposażenia każdego domu. Pozwól jednak, aby w Twoim zajaśniały nie tylko zwyczajne kinkiety i żyrandole. Co powiesz na delikatną, otulającą wnętrze iluminację przy samym szczycie każdego pomieszczenia? Takie niekonwencjonalne zjawisko zapewnią Ci nasze listwy oświetleniowe.


Ledy od zawsze wywołują efekt „wow” i to nie tylko u dzieci. Sam zobacz, wybierając model z naszego katalogu. Zapewniamy Cię, że światła wzbogacą wnętrze Twojego domu, ale przede wszystkim, sprawią radość Tobie i Twoim bliskim.

  • Parametry

Czym jest listwa z oświetleniem?


Listwy przysufitowe LED ze styroduru XPS to jeden ze składników sztukaterii wewnętrznej. Przywrócone do łask przez projektantów wnętrz, wieczorem doświetlą pokój, a za dnia ozdobią styk ścian i sufitu. Świetlistość w domu uatrakcyjnia go i polepsza nastrój. Listwa z oświetleniemnie tylko da wrażenie jasności, ale także realnie doświetli pomieszczenia. Stanowi wyjątkowe dopełnienie ekskluzywnych wnętrz, gdzie liczy się każdy detal.
Jeślilistwy do oświetlenia ledowegoskradną Twoje serce, to z chęcią pomożemy Ci dobrać do nich pasującą listwę karniszową, czyli osłonę na karnisz. A jeżeli zechcesz sięgnąć po więcej ekskluzywnych dekoracji, zaproponujemy Ci również sztukaterię elewacyjną, montowaną, tym razem, na zewnątrz budynku.

Listwy przysufitowe do LED – dekoracja, która przetrwa lata


Listwy z oświetleniem nie tylko prezentują się fantastycznie. Są trwałe i mocne, dzięki czemu zdobić będą Twój dom przez wiele lat. Jedyne, co będziesz musiał z nimi robić, to włączać je i od czasu do czasu się nimi zachwycić.
Zadbaliśmy o to, by montaż oświetlenia LED w naszych listwach nie sprawił Ci kłopotu. Co więcej, listwy do oświetlenia ledowego możesz również zainstalować w swoim domu sam.

Co listwy do oświetlenia ledowego zrobią dla Twojego domu?


Rozjaśnią go – to już wiesz. Wzbogacą jego wnętrze – o tym również wspominaliśmy. Co więc jeszcze? Spieszymy z odpowiedzią.
Listwy przysufitowe do LED możesz montować dowolnie, według swojego uznania. Stwórz własną aranżację, a Twój dom nabierze indywidualnego charakteru. Niezależnie od tego, czy wnętrze Twojego domu jest stonowane i surowe, czy może bardziej barokowe lub strojne, wśród naszych listew bez wątpienia znajdziesz coś dla siebie.
Styrodur jest trwały i odporny na obtłuczenia, dlatego zdobienia w Twoim domu zawsze będą wyglądać estetycznie i elegancko. Jeśli chcesz mieć listwy przysufitowe wykończone masą sztukatorską, skontaktuj się z nami.
Także wybór ledów zależy tylko od Ciebie. Wolisz ciepłe czy białe światło? A może kolorowe? Możesz mieć nawet jedno i drugie. Na rynku rodzajów taśm ledowych jest bez liku. Wybieraj, przebieraj, a finalnie zamontuj i zobacz, jak wspaniale prezentuje się Twój salon.

Listwy przysufitowe LED podkreślą piękno Twojego domu


Jeśli jeszcze masz wątpliwości co do upiększenia swojego domu w listwy oświetleniowe LED, pozwolimy sobie podsumować ich profil.
Po pierwsze, wzbogacają pomieszczenia i dają efektowne światło, które ociepli wnętrze i sprawi, że pokój wyda się większy. Po drugie, listwy ukryją nieestetyczne nierówności na styku ścian i sufitu, dzięki czemu Twój dom stanie się bardziej elegancki. Po trzecie, trwały materiał użyty do produkcji pozwoli Ci cieszyć się nimi przez bardzo długi czas. Po czwarte, listwy są proste w montażu – nie wymagają dźwigania i używania skomplikowanych narzędzi. Po piąte, z łatwością dobierzesz i dopasujesz je do aranżacji Twojego domu, aby spajały go i wzbogacały. I po szóste – w listwach zamontujesz  urokliwe lampki LED. To wszystko, czego trzeba, by uświetnić wnętrze swoich czterech kątów niewielkim kosztem.